21 Lis

Víkend ve znamení sledge hokejové ligy

V sobotu se dařilo favoritům. Zlín porazil doma Spartu 4:0, v Olomouci hostující České Budějovice zvítězili nad Olomouckými Kohouty 4:0. Nejvyššího vítězného skóre dosáhli právě Sharks, když deklasovali Studénku 15:1.

Neděle patřila třem zápasům a na domácí půdě se dařilo pouze pardubickým Mustangům. Ti hostili hráče Českých Budějovic. Ve druhé třetině budějovičtí sledge hokejisté dokonce vedli 1:0, ale ve třetí třetině se podařilo Mustangům zápas zvrátit, vstřelili 3 branky za sebou a zvítězili 3:1.
Ve Studénce se utkali domácí hráči s hostující Spartou. Svůj stupňující se tlak Sparta přetavila v konečné vítězství 5:1.
Zlínský Lapp nastoupil proti karlovarským Sharks. První dva týmy tabulky spolu dvě třetiny udržovaly vyrovnaný souboj. Ve třetí třetině, za stavu 2.3 pro Vary, však jakoby domácí přestali hrát. Karlovy Vary ještě zvýšily tlak a vstřelily 6 branek. Konečné skóre 3:9 pro Sharks pak bylo odpovídajícím výsledkem snahy hostů.

V celkové pořadí tabulky se po těchto dvou kolech nic nezměnilo, jen náskok Zlína se ztenčil na jeden bod před druhými Karlovými Vary.

Další dvě kola se odehrají o víkendu 1. a 2.12.2012.